FRYZJER JELCZ-LASKOWICE

ATELIER FRYZUR

 • fryzjer damski
 • fryzjer męski
 • fryzjer dziecięcy
 • barber

SALON FRYZJERSKI ATELIER FRYZUR

Salon fryzjerski Atelier Fryzur znajduje się przy ul. Hirszfelda 61 w mieście Jelcz-Laskowice. Fryzjer Iwona Bobińska oferuje kompleksowe usługi takie jak: strzyżenie męskie, damskie, dziecięce, farbowanie, trwała ondulacja, modelowanie, styling, upięcie, zabiegi pielęgnacyjne i inne. Wszystkie usługi wykonywane są z najwyższym profesjonalizmem, popartym wieloletnim doświadczeniem w  zawodzie, zapałem i najlepszymi środkami. Fryzjer pomoże ci dobrać idealną fryzurę pod Twój wygląd, styl, zawód i okazję. Pomoże Ci odświeżyć, jak i zrewolucjonizować wizerunek! Fryzjer Iwona Bobińska proponuje również strzyżenie, a także makijaż z dojazdem do domu. Chętnie podejmuje się trudnych wyzwań i specjalnych fryzur i makijaży okolicznościowych, abyś to Ty najlepiej wyglądała / wyglądał na studniówce, balu, weselu czy też innej okazji!

Jako fryzjer w swojej pracy przywiązuję dużą uwagę do profesjonalnych kosmetyków, środków i farb cenionych producentów. Wiem, że wpływa zarówno na efekt, jak i jego trwałość. Chętnie dziele się swoim doświadczeniem i pasją w zawodzie i podpowiadam w zakresie fryzur, makijażu i pielęgnacji włosów. Regularnie uczestniczę w targach fryzjerskich, ucząc się najnowszych technik i pomysłów, które chętnie wdrażam w pracy. Zależy mi na długotrwałej relacji i zadowoleniu Klienta. Dlatego przykładam dużą uwagę do fryzur i utrzymuję atrakcyjne ceny. Zapraszam!

fryzjer jelcz laskowice

FRYZJER IWONA BOBIŃSKA

Odwiedź mój salon fryzjerski w mieście Jelcz-Laskowice! Jako fryzjer oferuję szereg usług związanych ze stylistyką oraz zdrowiem włosów: strzyżenie męskie, damskie, dziecięce, farbowanie, trwała ondulacja, modelowanie, styling, upięcie, zabiegi pielęgnacyjne i inne. Charakteryzuje mnie zaangażowanie, elastyczne podejście, kreatywność i atrakcyjne ceny. Wykonuję fryzury na wszelkie okazje: śluby, wesela, urodziny, sesje zdjęciowe, czy też studniówki. Moje usługi docenia wiele Klientek z miasta Jelcz-Laskowice i okolic.  Piękne fryzury wykonuję dla urzędniczek, nauczycielek, mam, które chcą się czuć atrakcyjnie oraz innych kobiet!

 • fryzjer męski
 • fryzjer damski
 • fryzjer dziecięcy
 • farbowanie
 • modelowanie
 • barber
 • balejaż
 • trwała ondulacja
Technika 92%
SUMIENNOŚĆ 87%
DOŚWIADCZENIE 83%
NISKIE CENY 95%
KREATYWNOŚĆ 90%

ZAREZERWUJ WIZYTĘ!

SALON ATELIER FRYZUR

Ludwika Hirszfelda 61, 55-220 Jelcz-Laskowice

OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU: 10:00 – 18:00
SOBOTA: 8:00 – 14:00

FRYZJER FAQ

Jak umówić się na wizytę w Atelier Fryzur?

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem: 665 736 025 lub przyjścia do salonu w godzinach otwarcia.

Czy jest możliwosć umówienia się na wizytę fryzjera w domu?

Tak, oferujemy dojazd do domu, mieszkania i firmy w okolicy Jelcza-Laskowic.

Jak często można farbować włosy?

Względnie bezpiecznie jest farbować włosy z minimum miesięczną przerwą. Wiele zależy od kondycji włosów i szybkości ich regeneracji.

Czy można umówić się na wizytę poza godzinami otwarcia?

Oczywiście jest taka możliwość, prosimy o kontakt telefoniczny. W takim wypadku cena usługi może się różnić od tradycyjnej.

salon fryzjerski jelcz laskowice