Godziny otwarcia salonu:

Poniedziałek-Piątek: 10:00 – 18:00

Sobota: 8:00 – 14:00

Adres

ul. Hirszfelda 61, 55-220 Jelcz-Laskowice

E-mail

atelierfryzierskie@gmail.com

Najlepsze produkty

Stosuję kosmetyki, środki oraz farby do włosów jedynie znanych i cenionych producentów: Artego, Montibello, Coiffance. Dlatego nie musisz się obawiać o trwałość farb ani negatywny wpływ kosmetyków na Twoje włosy.

Porady stylizacyjne

Chętnie podpowiem Ci, jaka stylizacja podkreśli Twoja urodę oraz jak pielęgnować włosy i po które kosmetyki sięgnąć. Chętnie użyczę Ci nabytego przez mnie doświadczenia. Jeśli potrzebujesz zmian w życiu i zaczynasz od fryzury – również możesz liczyć na moją pomoc!

Iwona Bobińska

665 736 025

Konkurencyjne ceny

Nie każę sobie płacić za modną nazwę. Przychodząc, spodziewaj się profesjonalnej obsługi w najlepszej cenie. Koszt usługi jest dostosowany pod Jelcz-Laskowice, ale jakość nie ustępuje topowym salonom z centrów metropolii.

Wspaniała atmosfera

Poza profesjonalną obsługą czynię wiele, aby umilić Ci pobyt. Salon fryzjerski posiada komfortową poczekalnię i kącik dla dziecka. Kawa i czasopismo to niektóre z oferowanych wygód. Możesz również liczyć na sterylnie utrzymany sprzęt, czystość i porządek w salonie.

Nowoczesne trendy

Zawsze staram się być na bieżąco z najnowszymi stylizacjami. Nabyte doświadczenie, wertowane katalogi i czasopisma. Do tego konstruktywne podejście do klientów i rozmowa z nimi pomaga mi  w rozeznaniu najlepszych trendów.

Strzyżenie

Salon fryzjerski oferuje pełen zakres usług: czesanie, modelowanie, farbowanie, balejaż i inne. Strzyżenia damskie oraz męskie, od lekkiego odświeżenia po całkowitą zmianę Twojego wizerunku. Zapraszam, przyjdź, a pomogę Ci dopasować fryzurę do kształtu twarzy, rodzaju włosów, charakteru, wykonywanej pracy zawodowej i stylu bycia.