fryzjer Iwona Bobińska

PAZNOKCIE JELCZ-LASKOWICE

NAILSBYSABINA

Salon fryzjerski Atelier Fryzur
ul. Hirszfelda 61, 55-220 Jelcz-Laskowice

📱 795 022 888

paznokcie
paznokcie jelcz laskowice

PAZNOKCIE W NAILSBYSABINA

Od niedawna salon fryzjerski Atelier Fryzur w mieście Jelcz-Laskowice współpracuje ze specjalistką manicure i pedicure – NailsbySabina. Zapraszamy wszystkie Panie na paznokcie, które zostaną wykonane pięknie i profesjonalnie. Stylizacja paznokci na dobre zadomowiła się w gronie usług beauty, co potwierdza liczne zainteresowanie na tę usługę. Zrobione paznokcie to obecnie „must have” dla kobiet.  W szczególności dla Pań pracujących z Klientem. Nails by Sabina oferuje manicure, pedicure, przedłużanie paznokci, paznokcie hybrydowe, żelowe. Wszystkie usługi wykonywane są dokładnie, wręcz pedantycznie, co gwarantuje efekt wow wśród znajomych! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w  celu umówienia wizyty. Mogą Państwo liczyć na topową jakość w uczciwej cenie! Jelcz-Laskowice to miasto rozwoju i pięknych kobiet, które zasługują na lokalne miejsce, w którym wykonają piękne fryzury i paznokcie!

MANICURE I PEDICURE JELCZ-LASKOWICE

  • paznokcie żelowe
  • paznokcie hybrydowe
  • manicure
  • pedicure
  • przedłużanie paznokci
  • odbudowa paznokci
  • stylizacja paznokci
  • inne

PAZNOKCIE, HYBRYDOWE, ŻELOWE

Jak umówić się na wizytę w NailsbySabina?

Najskuteczniejszy sposób umówienia się na wizytę to kontakt telefoniczny pod numerem: 795 022 888.

Ile czasu zajmuje zrobienie manicure hybrydowego?

Czas trwania usługi to ok. 1 - 2 godzin. Zależy od stanu paznokci, potrzeby odbudowy, przedłużania, zaawansowania wzornictwa, okazji itp.

Jak długo manicure powinien się zachować w dobrym stanie?

Zasadniczo profesjonalny manicure powinien się zachować w dobrym od jednego do dwóch tygodni, w zależności od szybkości wzrostu paznokci i stylu życia.

Kiedy nie można wykonać stylizacji panokci?

Nie można wykonać stylizacji, jeśli na paznokciach widnieje infekcja. Bezwzględne przeciwwskazania to także wyciek ropy lub krwi przy paznokciu oraz występowanie reakcji alergicznej na preparaty wykorzystywane przy manicure.

Czy ciągłe noszenie hybrydy szkodzi paznokciom?

Zdania w tej kwestii są podzielone. Gdy po ściągnięciu koloru widać, że płytka nie jest w najlepszej kondycji - warto dać paznokciom odpocząć kilka tygodni, stosując preparaty regeneracyjne.